تولید انواع شمش سرب

تولید سرب خالص

ما در شرکت امین سلفچگان، شمش سرب را به دو صورت خالص و آلیاژ تولید می‌کنیم و در تناژهای مختلف به فروش می‌رسانیم. 

مهم ترین ویژگی سرب خالص این است که پرتوهای هسته‌ای از آن عبور نمی‌کند. بنابر این به عنوان محافظ در رآکتورهای هسته‌ای، بخش‌های رادیولوژی بیمارستان‌ها، بخش پت اسکن و … به کار می‌رود. به عبارتی، هر جایی که ممکن است پرتوهای پرقدرت رادیواکتیو آلفا، گاما و ایکس وجود داشته باشد، سرب و اثر محافظت کنندگی آن نیز ضرورت دارد.

از نظر الکتریکی نیز سرب خالص، فلزی با خاصیت رسانایی بالا می‌باشد. از این رو در تولید سیم و کابل و همچنین بردهای الکتریکی، خازن و باتری‌سازی کاربرد گسترده‌ای دارد. به همین دلیل در صنایع مختلف از شمش سرب برای تولید محصولات و اشکال مختلف سرب استفاده می‌شود. چکش خواری بالا و امکان ترکیب شدن با طیف وسیعی از عناصر، دیگر خاصیت مهم سرب خالص می‌باشد که آن را برای بسیاری کاربردها در بخش صنایع و فناوری‌های پیچیده مناسب کرده است.

سرب یکی از عناصر غیرفعال است و به همین خاطر در برابر خوردگی مقاومت بالایی دارد. به دلیل وجود این ویژگی از سرب، در محل‌های خاص مانند درون آب یا محیط‌های اسیدی استفاده می‌شود. برای مثال دور کابل‌های درون آب، پوشش سربی می‌کشند یا درون باتری‌های اسیدی خودرو، از صفحات سربی استفاده می‌شود.

شرکت امین سلفچگان قابلیت تولید روزانه 50 تن شمش سرب خالص را دارا می‌باشد و یکی از شرکت‌های پیشرو در این زمینه می‌باشد. 

تولید سرب خشک یا آنتیموان دار

یکی دیگر از محصولات امین سلفچگان، انواع شمش‌های سرب خشک یا دارای عنصر آنتیموان است. این نوع سرب برای آبکاری و سختی کاری قطعات خودرو و دیگر صنایع، ساخت انواع اسباب‌بازی‌ها، لوازم خانگی و دکوراسیون، بدلیجات و … کاربرد دارد. 

سرب آنتیموان دار یا سرب آنتیموانی، به صورت شمش و ورقه در بازار موجود می‌باشد که ما در امین سلفچگان در تناژهای بالا، با قیمت کاملا رقابتی و کیفیت بالای تضمین شده، سفارشات شما را در کمترین زمان، تامین می‌کنیم. 

پیمایش به بالا
Scroll to Top